fbpx

HEP

Műszaki előkészítőt keresünk Kecskemétre

Feladatok

  • Tervdokumentációk feldolgozása, ellenőrzése
  • Költségvetések, elő – és utókalkulációk készítése, azok ellenőrzése
  • Helyszíni felmérések elvégzése
  • Árajánlatok kérése és feldolgozása
  • Ajánlatok elkészítésében való részvétel
  • Folyamatos kapcsolattartás és információ átadás a kivitelezés részére
  • Kapcsolattartás az alvállalkozókkal

Elvárások

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Műszaki előkészítésben, illetve költségvetés készítésben szerzett tapasztalat
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Minőségi munka iránti elkötelezettség
  • Önálló munkavégzésre alkalmas, proaktív személyiség
  • B kategóriás jogosítvány

Előny

  • Felsőfokú szakmai (Építő – vagy Építészmérnök) végzettség
  • Uniós támogatással létrejött projektekben való közreműködés
  • Közbeszerzési eljárásokban való részvétel

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Változatos munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség

Amiért érdemes a csapatunk tagjává válni:

  • Hosszútávra keresünk munkatársat
  • Jó hangulatú, fiatalos légkör, támogatás a betanulásban és a tovább fejlődésben
  • Közvetlen kapcsolat a vezetőkkel, akik minden kérdés esetén elérhetőek
  • A nagy volumenű projektek szakmai fejlődést és karrier lehetőséget jelentenek

Várjuk önéletrajzzal ellátott jelentkezését az info@hepzrt.hu-ra!